Продавець ЧП «Постолов Юрий Владимирович» розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
18 відгуків
Запчасти к тракторам Т 150,Т 16,Т 25,Т 2511,Т 70,Т 74, ДТ 75, Кировец К 700,К 701, ЧТЗ Т 130,Т 170
+380672908709
+380 (67) 290-87-09
+380 (57) 737-59-90
+380 (95) 444-28-77

Коробка зміни передач КПП трактора Кіровець К700,К701,К702

Коробка передач трактора Кіровець К-701, К-700А, К-700, К-744.

Коробка передач трактора - механічна, багатоступенева, з шестернями постійного зачеплення, з механічним приводом перемикання режимів і гідравлічним управлінням, фрикционами, що забезпечують переключення передач без розриву потоку потужності в межах одного режиму.Коробка передач дозволяє змінювати швидкість руху трактора, здійснювати задній хід, привід насосів гідросистеми керування поворотом і навісного обладнання від ведучих коліс при буксируванні трактора, відключати задній ведучий міст, а також передавати обертання на вал відбору потужності.Коробка передач встановлена на амортизаторах на чотирьох кронштейнах. Під амортизатори коробки передач на рамі встановлені регулювальні прокладки для забезпечення співвісності вихідного валу редуктора привода гідронасосів і ведучого вала коробки передач. Картер коробки передач складається з верхньої і нижньої половин і піддону . На верхній половині картера встановлені місток приводу управління з важелем ручного гальма і педаллю зливу, фільтр гідравлічної системи коробки передач, важіль перемикання передач, механізм перемикання передач , гідроакумулятор, важелі і включення муфт роздаточного валу і відключення заднього моста, гальма-синхронізатори і , куліса з важелем включення муфт вантажного валу і заднього ходу і повідець золотника керування приводом валу відбору потужності.

Коробка передач трактора Кіровець К-701, К-700А, К-700, К-744.

Коробка передач  трактори - механічна, багатоступенева, з шестернями постійного зачеплення, з механічним приводом перемикання режимів і гідравлічним управлінням, фрикционами, що забезпечують переключення передач без розриву потоку потужності в межах одного режиму.Коробка передач дозволяє змінювати швидкість руху трактора, здійснювати задній хід, привід насосів гідросистеми керування поворотом і навісного обладнання від ведучих коліс при буксируванні трактора, відключати задній ведучий міст, а також передавати обертання на вал відбору потужності.Коробка передач встановлена на амортизаторах на чотирьох кронштейнах. Під амортизатори коробки передач на рамі встановлені регулювальні прокладки для забезпечення співвісності вихідного валу редуктора привода гідронасосів і ведучого вала коробки передач. Картер коробки передач складається з верхньої  і нижній  половин і піддону . На верхній половині картера встановлені місток  приводу управління з важелем  стоянкового гальма і педаллю зливу, фільтр гідравлічної системи коробки передач, важіль  перемикання передач, механізм перемикання передач , гідроакумулятор, важелі  і  включення муфт роздаточного валу і відключення заднього моста, гальма-синхронізатори  і , куліса  з важелем  включення муфт вантажного валу і заднього ходу і повідець  золотника керування приводом валу відбору потужності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner