Продавець ЧП «Постолов Юрий Владимирович» розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
Запчасти к тракторам Т 150,Т 16,Т 25,Т 2511,Т 70,Т 74, ДТ 75, Кировец К 700,К 701, ЧТЗ Т 130,Т 170
+380672908709
+380 (67) 290-87-09
+380 (57) 737-59-90
+380 (95) 444-28-77

Транспортер похилої камери НИВА ДОН

Незважаючи на популярність стрічкового конвеєрного обладнання, існують досить велика кількість транспортерних пристроїв, в конструкції яких основний транспортує вантажі поверхнею є зовсім не стрічка. Взяти, приміром, сільське господарство, тут поряд із стрічковими конвеєрами активно використовуються транспортер похилої камери, які є однією з найважливіших складових спецтехніки, яка використовується для збирання врожаю зернових.Транспортер похилої камери встановлюється на комбайн, і служить для того, щоб подавати зерно до скошеного шнека бункера. Такий транспортер належить до ланцюговим видами конвеєрних пристроїв і може використовуватися не тільки на комбайнах, але і на території зерносховища для переміщення зернової маси.При виконанні вантажно-розвантажувальних робіт на зерносховищах можуть використовуватися і скребкові похилі транспортери, за допомогою яких культури переміщаються в площині, що має певний кут нахилу. Транспортування зерна з допомогою скребкового похилого транспортера здійснюється завдяки тягової ланцюга і скребків транспортера. Такі конвеєри значно акуратніше переміщують зернові культури, порівняно зі шнековим транспортером, що, зрозуміло, має особливе значення, коли мова йде про транспортування продовольчої продукції.Вибираючи транспортер похилої камери, слід звертати увагу на елементи його сполуки, наприклад, конвеєр на болтах можна знімати і ремонтувати набагато простіше, ніж конвеєр на заклепках. Обладнання з болтовим з'єднанням можна відремонтувати дуже швидко, замінивши вийшла з ладу планку нової, з клепочным з'єднанням, для ремонту доводиться зупиняти конвеєрне пристрій на значно більший часовий рядків.

Незважаючи на популярність стрічкового конвеєрного обладнання, існують досить велика кількість транспортерних пристроїв, в конструкції яких основний транспортує вантажі поверхнею є зовсім не стрічка. Взяти, приміром, сільське господарство, тут поряд із стрічковими конвеєрами активно використовуються транспортер похилої камери, які є однією з найважливіших складових спецтехніки, яка використовується для збирання врожаю зернових.Транспортер похилої камери встановлюється на комбайн, і служить для того, щоб подавати зерно до скошеного шнека бункера. Такий транспортер належить до ланцюговим видами конвеєрних пристроїв і може використовуватися не тільки на комбайнах, але і на території зерносховища для переміщення зернової маси.При виконанні вантажно-розвантажувальних робіт на зерносховищах можуть використовуватися і скребкові похилі транспортери, за допомогою яких культури переміщаються в площині, що має певний кут нахилу. Транспортування зерна з допомогою скребкового похилого транспортера здійснюється завдяки тягової ланцюга і скребків транспортера. Такі конвеєри значно акуратніше переміщують зернові культури, порівняно зі шнековим транспортером, що, зрозуміло, має особливе значення, коли мова йде про транспортування продовольчої продукції.Вибираючи транспортер похилої камери, слід звертати увагу на елементи його сполуки, наприклад, конвеєр на болтах можна знімати і ремонтувати набагато простіше, ніж конвеєр на заклепках. Обладнання з болтовим з'єднанням можна відремонтувати дуже швидко, замінивши вийшла з ладу планку нової, з клепочным з'єднанням, для ремонту доводиться зупиняти конвеєрне пристрій на значно більший часовий рядків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner